HomeEnglishServiceDistribution

Distribution Netherlands

Hieronder vindt u een overzicht van onze belangrijkste distributeurs. Houd er rekening mee dat een distributeur niet ons volledige assortiment hoeft te hebben opgenomen. Voor specifieke informatie kunt u natuurlijk ook nog contact opennemen met onze Sales Office 0186 - 630 611.

Klik op een provincie naar keuze:

Drenthe

 

 

Plaats

Bedrijf

Internet

Coevorden Feyen

www.feyen.nl

Drachten Deli XL www.delixl.nl
Drachten Sligro www.sligro.nl
Emmen Deli XL www.delixl.nl
Emmen Sligro www.sligro.nl
Hoogeveen Groothandel Bergsma www.groothandelbergsma.nl
Makkum Groothandel Bergsma www.groothandelbergsma.nl
Meppel Deli XL www.delixl.nl
Meppel Horesca Meppel www.horesca-meppel.nl

 

Flevoland

   
Plaats Bedrijf Internet
Almere Bunzl www.bunzl.nl
Almere Horeca Centrum Almere www.hcalmere.nl
Ameland Hanos www.hanos.nl
Gorredijk Overwijk koffiesystemen www.overwijk.nl
Heerenveen Hanos www.hanos.nl
Leeuwarden Makro www.makro.nl
Leeuwarden Sligro www.sligro.nl
Terschelling West Kooyman Grootverbruik www.kooyman-grootverbruik.nl
West Terschelling VHC Waddenfood -

 

Gelderland

   
Plaats Bedrijf Internet
Aalten Te Lindert Service groothandel www.groothandel-telindert.nl
Apeldoorn Dijkgraaf Reinders B.V. www.dijkgraaf-reinders.nl
Apeldoorn Hanos www.hanos.nl
Apeldoorn Sligro www.sligro.nl
Arnhem Bunzl www.bunzl.nl
Arnhem Sligro www.sligro.nl
Doetinchem Hanos www.hanos.nl
Doetinchem Jansen Foodservice www.ubbink-sesink.nl
Doetinchem Sligro www.sligro.nl
Drempt Coffee Fresh www.coffeefresh.nl
Duiven Makro www.makro.nl
Ede Deli XL www.delixl.nl
Ede VHC Kreko www.kreko.nl
Geldermalsen VHC Kreko www.kreko.nl
Haaften Bakeplus www.bakeplus.nl
Hardewijk Van de Mheen foodservice www.vandemheen-foodservices.nl
Lochem Jansen Foodservice www.kranen-horeca.nl
Nijkerk Huuskes

www.huuskes.nl

Nijmegen Hanos

www.hanos.nl

Nijmegen Huuskes

www.huuskes.nl

Nijmegen Makro

www.makro.nl

Nijmegen Sligro

www.sligro.nl

Oosterwolde VHC Actifood www.actifood.nl
Terborg Berendhaus groep www.berendhaus.nl
Tiel King Nederland www.king.nl
Tiel Sligro www.sligro.nl
Tiel Van Zelst automaten

www.zelst.nl

Twello Horesca Lieferink www.lieferink.nl
Velddriel Van Halder Kaas www.halderkaas.nl
Waardenburg Selecta www.selectavending.nl
Wijchen Holland Foodservice www.hollandfoodservice.nl
Wijchen Van Altena -
Zevenaar Bakeplus

www.bakeplus.nl

Zutphen Combigro Helmink foodservice www.combigro.nl

 

Groningen

   
Plaats Bedrijf Internet
Groningen De Ruiter Horeca www.deruiterhoreca.nl
Groningen Deli XL

www.delixl.nl

Groningen Hanos

www.hanos.nl

Groningen Makro

www.makro.nl

Groningen Sligro

www.sligro.nl

Veendam De Boer groothandel www.deboergroothandel.nl
Winschoten Huuskes

www.huuskes.nl

Winschoten Van Zelst automaten www.zelst.nl

 

Limburg

   
Plaats Bedrijf Internet
Beek Fountain Beek BV www.fountainbeek.nl
Geleen Deli XL

www.delixl.nl

Heerlen Hanos

www.hanos.nl

Heerlen Sligro

www.sligro.nl

Lottum Tuscho www.tuscho.nl
Maastricht Bessems drank- en partyservice www.bessems-partyservice.nl
Maastricht Koekkelkoren www.koekkelkoren.nl
Maastricht Sligro www.sligro.nl
Maastricht Tuscho www.tuscho.nl
Nuth Makro www.makro.nl
Roermond Sligro www.sligro.nl
Sittard Sligro www.sligro.nl
Stein Limcaf www.koffie-automaten-limcaf.nl
Valkenburg Hanos www.hanos.nl
Venlo Bakeplus www.bakeplus.nl
Venlo Groothandel Bergsma-Zuid Nederland www.zuidned.nl
Venlo Hanos www.hanos.nl
Venlo Sligro www.sligro.nl
Weert JP Horeca www.jphoreca.nl
Weert Moonen Packaging www.moonenpackaging.com
Weert Sligro

www.sligro.nl

 

Noord-Brabant

   
Plaats Bedrijf Internet
Bergen op zoom Sligro

www.sligro.nl

Best Hagu www.hagu.nl
Best Makro www.makro.nl
Boxtel Van Oers www.vanoersgroup.com
Breda Dutch Bestsellers www.dutchbestsellers.nl
Breda Hanos www.hanos.nl
Breda Koffiemax www.koffiemax.nl
Breda Makro www.makro.nl
Breda Paardekooper www.paardekooper.nl
Breda Sligro www.sligro.nl
Den Bosch Sligro www.sligro.nl
Den Bosch Van Hoeckel www.vanhoeckel.nl
Den Bosch Willie Robben www.willierobben.nl
Deurne Horesca Smulders www.smulders-bv.nl
Eindhoven Hanos

www.hanos.nl

Eindhoven Prokonpack www.prokonpack.nl
Eindhoven Sligro

www.sligro.nl

Eindhoven Van Zelst automaten www.zelst.nl
Eindhoven VDH Totaal www.vdhtotaal.nl
Etten-Leur Janssen Horeca groothandel www.janssenhoreca.nl
Gilze Sligro

www.sligro.nl

Goirle Horesca Smulders www.smulders-bv.nl
Goirle Scholtze Horecagroothandel www.scholtze.nl
Haps Sligro

www.sligro.nl

Helmond Deli XL

www.delixl.nl

Helmond Marschee BV www.marschee.nl
Helmond Sligro

www.sligro.nl

Kaatsheuvel Van Krieken Koffieservice

www.vankriekenkoffie.nl

Mill Nici Koffie en automaten www.nici-koffie-en-automaten.nl
Nieuwkuijk Geebee BV www.geebee.nl
Oss Howa Food www.howafood.nl
Oud Gastel Van Zelst automaten

www.zelst.nl

Raamsdonkerveer Horesca Até www.horesca-ate.nl
Ravenstein Dékro Horeca Totaal www.dekro.nl
Reusel Leijtens Horecagrootverbruik www.leijtensgvb.nl
Roosendaal Sligro

www.sligro.nl

's-Hertogenbosch Makro

www.makro.nl

Son Lekkerland www.lekkerland.nl
Tilburg Coolwater Service BV www.coolwaterservice.nl
Tilburg De Kok www.delixl.nl
Tilburg Horeca Groothandel Tilburg www.hgt-tilburg.nl
Tilburg Sligro www.sligro.nl
Udenhout Coffee 3 BV www.Coffee3.nl
Valkenswaard Coffeeline International www.coffeeline-int.com
Veghel Sligro

www.sligro.nl

Waalwijk Harry de Louw drankenhandel www.harrydelouw.nl
Waalwijk Schwartzmans www.schwartzmans.nl
Waalwijk Tuscho www.tuscho.nl
Zeeland Van Tienen drankautomaten www.vantienen.nl
Zevenbergen VHC Kreko www.kreko.nl

 

Noord-Holland

   
Plaats Bedrijf Internet
Alkmaar Gopla www.Gopla.nl
Alkmaar Sligro

www.sligro.nl

Alkmaar Victoria Horeca www.victoriahoreca.nl
Amsterdam De Kweker www.kweker.nl
Amsterdam Deli XL

www.delixl.nl

Amsterdam Hanos

www.hanos.nl

Amsterdam JP Horeca www.jphoreca.nl
Amsterdam Makro www.makro.nl
Amsterdam Paardekooper www.paardekooper.nl
Amsterdam Sligro

www.sligro.nl

Amsterdam Turquoise Horeca Leverancier www.turquoisebv.com
Bergen Scholten Horecagroothandel BV -
Beverwijk Makro

www.makro.nl

Beverwijk Paardekooper www.paardekooper.nl
Bussum VHC Hocras www.hocras.nl
Den Helder Kees Groot Horeca www.keesgroothoreca.nl
Haarlem Emmer's Groothandel www.emmer.nl
Haarlem Hanos

www.hanos.nl

Haarlem Sligro

www.sligro.nl

Haarlem Vijzelaar BV Horeca Totaal www.vijzelaar.nl
Hilversum Sligro

www.sligro.nl

Hoofddorp Deli XL

www.delixl.nl

Middenmeer Rové Horecagroothandel www.rovehg.nl
Oostzaan VHC Jongens www.jongensbv.nl
Purmerend De Kweker www.kweker.nl
Purmerend Hildesheim www.hildesheim.nl
Texel Hanos

www.hanos.nl

Texel Sligro

www.sligro.nl

Den Burg De Kweker www.kweker.nl
Wervershoof De Kweker www.kweker.nl
Zaandijk Krijt Moester www.krijtmoester.nl
Zwaag Veldboer & Eenhoorn www.veldboer-eenhoorn.nl
Zwanenburg Hart Delicious

www.hartdelicious.nl

 

Overijssel

   
Plaats Bedrijf Internet
Almelo De Oude Molen www.deoudemolen.nl
Almelo Sligro

www.sligro.nl

Almelo Te Riele www.terielegroothandel.nl 
Deventer Sligro

www.sligro.nl

Enschede Coffee Fresh www.coffeefresh.nl
Enschede Huuskes www.huuskes.nl
Enschede Sligro www.sligro.nl
Hengelo Deli XL

www.delixl.nl

Hengelo Makro

www.makro.nl

Kampen Brouwer Horecagroothandel BV www.brouwer-horeca.nl
Kempen Van Dijk groothandel www.vandijkgroothandel.nl
Oldenzaal Buurman Facilitair www.buurmanfacilitair.nl
Raallte List Horeca groothandel -
Zwolle Hanos www.hanos.nl
Zwolle Sligro www.sligro.nl

 

Utrecht

   
Plaats Bedrijf Internet
Amersfoort Sligro www.sligro.nl
Amersfoort Veenendaal catering www.veenendaalcatering.nl
Houten BD totaal www.bdtotaal.nl
Nieuwegein Deli XL www.delixl.nl
Nieuwegein Makro www.makro.nl
Nieuwegein Paardekooper www.paardekooper.nl
Nieuwegein Sligro www.sligro.nl
Utrecht Gepu www.gepu.nl
Utrecht Hanos www.hanos.nl
Utrecht TCW disposables www.tcwgroep.nl
Veenendaal Grootverbruik Veenendaal www.grootverbruikveenendaal.nl
Veenendaal Tuscho www.tuscho.nl
Woerden Foodpartners www.foodpartners.nl
Woerden Ivar van den Berg www.ivarvandenberg.nl
Zeist Horesca Lieferink www.lieferink.nl
Zeist Van Dijk groothandel www.groothandelvandijk.nl

 

Zeeland

   
Plaats Bedrijf Internet
Burgh Haamstede Deli XL www.delixl.nl
Goes Sligro www.sligro.nl
Goes VHC Kreko www.kreko.nl
Hasselt Tuscho -
Oostburg Groothandel de Smet www.fdsdesmet.nl
Sirjansland VHC Kreko www.kreko.nl
Sluis Deli XL www.delixl.nl
Terneuzen Sligro www.sligro.nl
Vlissingen Marinisse Zuivelgroothandel www.zuivelgroothandel.nl
Vlissingen Sligro www.sligro.nl

 

Zuid-Holland

   
Plaats Bedrijf Internet
Barendrecht Makro www.makro.nl
Barendrecht Paardekooper www.paardekooper.nl
Barendrecht Sligro www.sligro.nl
Bergschenhoek De Jong Diepvries www.dejong-diepvries.nl
Capelle aan den IJssel Radder Horeca Totaal www.radder.nl
Delft Makro www.makro.nl
Delft Rustfood www.rustfood.nl
Den Haag Hagex BV -
Den Haag Horeca Centrum de Randsteden www.horecacentrum.nl
Den Haag Paardekooper www.paardekooper.nl
Den Haag Sligro www.sligro.nl
Den Hoorn De Groot Grootverbruik www.dggrootverbruik.nl
Dordrecht Makro www.makro.nl
Gorinchem Sligro www.sligro.nl
Gouda Deelen Verswaren www.deelen-verswaren.nl
Gouda Sligro

www.sligro.nl

Hellevoetsluis Deli XL

www.delixl.nl

Hillegom Keijzers Horecagroothandel www.keijzershorecagroothandel.nl
Katwijk aan Zee V.O.F. Verdoes -
Krimpen a/d Ijssel Van der Wal groothandel www.vander-wal.nl
Leiden Sligro

www.sligro.nl

Leiderdorp Horesca Horecavo www.horesca-horecavo.nl
Middelharnis De Kreij Horecagroothandel www.dekreij.nl
Noordwijk Broekhuyzen horecagroothandel www.broekhuyzen.nl
Pijnacker VHC Kreko

www.kreko.nl

Rotterdam Buitendijk bv www.buitendijkrotterdam.nl
Rotterdam Paardekooper www.paardekooper.nl
Rotterdam Sligro

www.sligro.nl

Rotterdam Zegro www.zegro.nl
Sassenheim Van Zelst automaten

www.zelst.nl

Schiedam Deli XL

www.delixl.nl

Ter Aar Ruud van der Star www.horecaserviceruudvanderstar.nl
Vianen Makro

www.makro.nl

Vlaardingen Knaap Horeca www.knaaphoreca.nl
Voorhout Hoek Horeca www.hoekhoreca.nl
Waddinxveen  C. de Rooij www.cderooij.nl
Wateringen Makro www.makro.nl
Zevenhuizen De Vries Groothandel

www.devriesgroothandel.nl

Zoetermeer Langerak de Jong www.langerakdejong.nl

 

Chat live met onze Sales Office